Sportief Partners opgelet: sc Heerenveen organiseert na groot succes opnieuw de Kidsrun

27 maart 2025 12:09

sc Heerenveen organiseert woensdag 9 april weer een sponsorloop voor Sportief Partners bij het Abe Lenstra stadion, na het succes van afgelopen jaren. Probeer zoveel mogelijk sponsoren te vinden, want al het geld dat jij verzamelt gaat rechtstreeks naar jouw amateurvereniging! 

15052024319358 DSC 0195


Vorig jaar was de sponsorloop een groot succes. Met 1.382 deelnemers werd maar liefst €133.000 opgehaald, verdeeld over 31 partnerclubs. Dit jaar willen we dat succes overtreffen – en daar hebben we jouw hulp bij nodig!

Waarom meedoen?
Elke stap die je zet, draagt direct bij aan de toekomst van jouw vereniging. Het opgehaalde bedrag wordt ingezet voor de jeugd, nieuwe materialen en verdere ontwikkelingen.

De cijfers tot nu toe
Voor de editie die dit jaar op het programma staat, hebben al 33 Sportief Partner-clubs zich opgegeven. In totaal zijn er al 1.230 jeugdspelers druk bezig om sponsoren te vinden. Met succes, want nu is er al €108.705 opgehaald!