Tienduizend kaarten verkocht voor Helden van Heerenveen; stavak vol

11 maart 2025 13:47

Op zaterdag 22 maart 2025 gaan we voor één keer terug in de tijd om het 30-jarig bestaan van het Abe Lenstra stadion te vieren. Foppe de Haan en Gertjan Verbeek nemen het tegen elkaar op tijdens de Helden van Heerenveen. De oud-spelers uit ons rijke verleden worden niet voor niets uit de kast getrokken: tienduizend supporters zijn aanwezig bij dit duel.

Marcus


Het stavak is voor deze wedstrijd helemaal uitverkocht, wat betekent dat letterlijk 1500 supporters nog één keer achter de helden van vroeger gaan staan. Wil jij ook nog een keer genieten van onze voormalig publiekslievelingen en smaakmakers? Bestel je kaarten nu!

Seizoenkaarten en parkeerkaarten niet geldig
De opbrengst van deze bijzondere wedstrijd gaat voor de helft naar de sc Heerenveen Foundation en voor de helft naar de Akademy, zodat we ook nieuwe helden kunnen klaarstomen voor de hoofdmacht. Omdat het geld naar het goede doel gaat, kunnen seizoenkaarthouders niet gratis naar de Helden van Heerenveen. Wel krijgen zij korting. Ook vaste parkeerkaarten zijn bij dit duel niet geldig. Losse parkeerkaarten kopen voor dit duel kan wel in de ticketing-omgeving.

Prijzen

  • Seizoenkaarthouders: 15 euro
  • Niet-seizoenkaarthouders: 25 euro
  • Seizoenkaarthouders tot en met 11 jaar: 10 euro
  • Niet-seizoenkaarthouders tot en met 11 jaar: 20 euro